Oferta pune pastruese

x2 Oferta Punesimi. Pozicioni. Data e krijimit. Shikime. Specialiste Marketingu ne televizion ( Femer ) 22 Korrik 2016. 1920. Menaxher Salle/Restorant/Bar ( M ) 22 Korrik 2016. kerkoj pastruese shtepie per prinderit.. Ruaj rezultatet e kërkimit. 1 ... menaxher marketigu, operator call center nga shtepia, dhe shumë oferta tjera pune nga shtëpia. Kërko njoftime per punë nga Shtëpia në MerrJep.al dhe gjej mundësi të ndryshme pune nga shtëpia.Mar 28, 2018 · Kodi i vende pune nr 2.180 - 28.3.2018 14:18 Pozicioni : PASTRUESE Qytet :Tirane ( Albania ) Eksperienza Pune : Shkolla : Kontrates : Rroga: Periudehe Prove : Gjuhet ... Lider ne punesim, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job ...FSHEH FOTOT. Enjte, 01 Korrik, 2021. kerkoj assistente personale (Prishtine) - Oferta pune / zyre - sekretari. kerkoj mashkull te ri te bukur per pune fizike - Oferta pune / oferta te tjera pune. page mujore sipas marreveshjes per zonja, zonjusha apo studente (Kosove) - Oferta pune / oferta te tjera pune. Merkure, 21 Prill, 2021.Kerkoj pune 848 Postuar më 22/06/2020 në kategorinë Kërkoj Punë. INFO: 049481099. 049481099. 049481099. Përmbajtja. Kerkoj pune si pastruese me dit ne Prishtine ose Fushe Kosove. Shpalljet e Ngjashme. Kerkoj pune Urgjent Dërguesi i shpalljës. Kerkoj pune Urgjent Dërguesi i shpalljës. Kerkoj pune Urgjent Dërguesi i ...Oferta Pune Te gjitha qytetet, Kërkohet Sanitare/Pastruese për Zyre në Durrës, të dijë pak italisht dhe të ketë eksperiencë pune. Puna është 8 orë në d...Oferta Punesimi. Pozicioni. Data e krijimit. Shikime. Specialiste Marketingu ne televizion ( Femer ) 22 Korrik 2016. 1920. Menaxher Salle/Restorant/Bar ( M ) 22 Korrik 2016. Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune oferta te tjera pune Kerko. Jepi. Titulli ... Kerkoj nje pastruese shtepie 1 or ne dit sa te jem me pushime (Vlorë , Vlore) Enjte, 01 Korrik, 2021 : kerkoj mashkull te ri te bukur per pune fizike ...2022 Hotel Manami, është hoteli më i ri në kryeqytet, me lokacion në qendër të tij. Hotel Manami me qellim te kompletimit te ekipit te mirembajtjes shpalle konkurs per poziten: Mirëmbajtëse - Pastruese e Dhomave (1 pozite - femër) Cfare ofrojmë ne për puntorët tone: Pagë konkurruse, Ambient te ngrohtë pune, Pushim 2 ditë në javëMerr oferta pune Platforma digjitale e punesimit u jep mundesine te gjithe punonjesve te publikojne Cv e tyre per te mare oferta pune nga bizneset. Te gjitha bizneset kane mundesine te regjistrohen, dhe pasi te jete aktivizuar profili i tyre i biznesit mund te zgjedhin punonjesit qe u nevojiten.Gjej punë për kujdes apo pastrim. Kërko njoftime në Merrjep.al dhe gjej oferta pune të ndryshme per kujdes apo pastrim, brenda dhe jashtë Shqipërisë. Shiko njoftimet për pastruese, lavazhjer,dado apo kujdestare për fëmije, kujdestar/e për të moshuar, punëtor lavazhi, mirëmbajtës hoteli, magazinjer, mirëmbaitje shtëpie ... Përmbajtja. Drita-AA ofron pune per nje pastruese, mosha e preferuar 25-40 vjeçare e cila si prioritet ka sjelljen e mire me stafin e kompanis, Disa nga kushtet qe kerkohen jane, Te kete ne mbikqyrje pastrimin e showroomi-it, zyreve dhe sherbimin me pije konsumatoret dhe stafin, Te kete sjellje te mire dhe respektim te orarit te punes, orari i bukes eshte e njejte me te gjithe stafin, orari ...Feb 22, 2022 · bilali shpk ofron vend pune me kohe te plote ne pozicionin puonjese pastrimi. pozicioni: pastruese departamenti: housekeeping vendndodhja: tirane, rruga dibres, prane medresese paga: 35.000 leke neto afati i fundit i aplikimit:... Kompania: Gjirafa, Inc. Burimi: gjirafa.com. Data: 15/03/2022. Data e Skadimit: 20/03/2022. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj.kërkohet pastruese hoteli me ose pa eksperinc orari 8⁰⁰-16⁰⁰ paga e kënaqshme punësim i menjëhershëm afati i fundit i aplikimit: 31/05/2022 14:09...Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pastruese , kategori Punë , ose vendndodhje, Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Oferta Pune Zvicer, Kerkojme Balerina / Valltare , ne muzik live Shqip per ne Zvicer. Ështe ne Ambient seriose si dhe FamiljarVendePune.al - njoftime pune, vende pune, cdo ore! 5.000+ Offerte di lavoro.Mar 29, 2022 · Njoftime Pune. Oferta Vende Pune (9500 ... Pershendetje interesohem per nje vend pune si pastruese per shtepie ose zyre per 4 ore ne dite max e here ne jave kush ... Kerkoj pune nga Gazeta Celsi, oferta pune ne dhjetra profesione dhe vende pune ne kompani serioze. Une dua pune, po ti? Njoftohu dhe ti tek Gazeta Celsi!FSHEH FOTOT. Enjte, 01 Korrik, 2021. kerkoj assistente personale (Prishtine) - Oferta pune / zyre - sekretari. kerkoj mashkull te ri te bukur per pune fizike - Oferta pune / oferta te tjera pune. page mujore sipas marreveshjes per zonja, zonjusha apo studente (Kosove) - Oferta pune / oferta te tjera pune. Merkure, 21 Prill, 2021.Pastruese dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per dua pune njoftimecom oferta pune part time ne tirane call center anglisht tirane vende te lira pune ne tirane vend pune shofer gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne durres vende te lira pune ne vlore kerkohet shofer asistente dentare xpuna për klientin shpall konkurs pune për pozitën Pastruese në një nga hotelet tona partnere.Kerkoj pune 1591 Postuar më 10/02/2018 në ... 049583393. Përmbajtja. Kerkoj pune si pastruese nje here ne javt kam pervoj ne pastrim 15 vite. Shpalljet e Ngjashme. Kerkoj pune Urgjent Dërguesi i shpalljës. Kerkoj pune Urgjent Dërguesi i shpalljës. Ofrojm rregullimin e flokeve frizurave per femra Urgjent Dërguesi i shpalljës. nt local court Pastruese dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane. 1.Portal pune është lider i ballkanit në punësim dhe punëdhënie. Kjo faqe interneti përdor cookie për të siguruar që të merrni përvojën më të mirë në faqen tonë të internetit. Mëso më shumë ... (Enëlarëse, Ëmbëltorist/e, Servuese etj), (8), Kamerier/e (10), Banakier/e (5), Pastruese (5), Shofer (2)Sanitare pastruese dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per dua pune njoftimecom oferta pune part time ne tirane call center anglisht tirane vende te lira pune ne tirane vend pune shofer gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne durres vende te lira pune ne vlore kerkohet shofer oferta pune online ne tiraneHotel International Prishtina & SPA shpall konkurs: Punetore/Pastruese (F) Nga konkuruesit kërkohet: Të ketë paraqitje profesionale Përvojë pune në pastrim Njohuri rreth punës dhe të jetë korrekte në punë Të gjithë te interesuarit të na kontaktojnë në email: [email protected] ose te telefonojne ne numrin: 038 600 222 Afati i fundit per aplikim: 04.02 ...Title: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Author: OpenSource Subject: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Keywords: konkurs per pune ne skenderaj, kerko vende pune oferta pune ne kosove kosovajob com, punsim tregukosovar com, portal pune lider ne punesim portal pune oferta pune, nlb banka njsit e banks dhe oraret, shpalljet gjejpune, altrade holding, portal pune lider ne punesim portal pune oferta puneKerkoj pune nga Gazeta Celsi, oferta pune ne dhjetra profesione dhe vende pune ne kompani serioze. Une dua pune, po ti? Njoftohu dhe ti tek Gazeta Celsi!Pervec njoftimeve te punes falas ne kemi edhe oferta pune ku ju mund te aplikoni per t'u punesuar atje ku ju e shihni me te arsyeshme per ju. Aplikmi gjithashtu eshte shume i thjeshte. Ju vetem hapni njoftimin e punes qe deshironi dhe nepermjet te dhenave te kontaktit ju mund te aplikoni tek punedhenesi.oferta pune > INFORMATIKE & TELEKOMUNIKIM > Telekomunikimi dhe telefonia, impiantet, aparaturat, shërbimet KONSULENT Gjej pune - Facile.it Eshte nje kompani italiane prej me shume se 700 punonjesish,leader ne krahasimin e cmimeve te policave te sigurimit te automjeteve, motomjeteve, kredive personale, kredive hipotekore, ADSl dhe energjie.Cdo ...Title: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Author: OpenSource Subject: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Keywords: konkurs per pune ne skenderaj, kerko vende pune oferta pune ne kosove kosovajob com, punsim tregukosovar com, portal pune lider ne punesim portal pune oferta pune, nlb banka njsit e banks dhe oraret, shpalljet gjejpune, altrade holding, portal pune lider ne punesim portal pune oferta punePozita: Pastrues / Pastruese (M/F) Orari: I plotë Vendi: Teleperformanca në Prishtinë Data e fillimit të punës: Menjëherë Përgjegjësitë Bën pastrimin e përgjithshëm të objektit; Mirëmbanë mjetet e punës të cilat përdoren për pastrim Përgjegjësi të tjera të cilat ndërlidhen me kërkesë të mbikqyrësit të pastrimit.Pune ne Kosove, Pune ne Prishtine, Njoftime Pune, Lyp Pune, Punesim, Kerkoj Pune, Shpall Konkurs, Portal Pune, Oferta Pune, Vende Pune, Recruitment, KosovoOferta pune informatike - telecom kontabilitet - finance menaxher - drejtues shitje - marketing sherbimi klientit - call center teknik-inxhinier - arkitekt industri - artizanat - transport mjekesi - personel sanitar kohe te pjesshme - part time zyre - sekretari grafike - design - adv pune krahu - punetor bar - restorant - hotel mesues/ePastruese dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane. 1. makata tagalog Oferta Pune Durrës, Kerkoj pastruese shtepie ne durres.. nga e hena te premte. 3 ore ne dite. Rroga esht e mire. Vendi i punes ndodhet tek c...Hotel LaCorte kërkon Pastruese. Kualifikimet e kërkuara: Të ketë përvojë pune; Te jete bashkepunuese me ekipin Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikacionin për punësim/CV në e-mail adresën [email protected] ose të kontaktojnë në nr. e telefonit: 045980098 Adresa: Rr.Agim Ramadani, PrishtinëPërmbajtja. Drita-AA ofron pune per nje pastruese, mosha e preferuar 25-40 vjeçare e cila si prioritet ka sjelljen e mire me stafin e kompanis, Disa nga kushtet qe kerkohen jane, Te kete ne mbikqyrje pastrimin e showroomi-it, zyreve dhe sherbimin me pije konsumatoret dhe stafin, Te kete sjellje te mire dhe respektim te orarit te punes, orari i bukes eshte e njejte me te gjithe stafin, orari ...Apr 15, 2005 · Faqe Interneti me oferta Pune. Student Council Albania NGO Keshilli Studentor Shqiptar OJF Vendim Nr. 596 Dt. 26.03.03 SCALB NGO is a very simple website with information for students and professionals to raise up their interests on more education. Feel free to contact us [email protected]; Tell others about it! bilali shpk ofron vend pune me kohe te plote ne pozicionin puonjese pastrimi. pozicioni: pastruese departamenti: housekeeping vendndodhja: tirane, rruga dibres, prane medresese paga: 35.000 leke neto afati i fundit i aplikimit:...Njoftime falas oferta pune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane ... pastruese peshku ⏩kriteret: -perparesi kane ...pastruese per shtepi | Prishtinë. Biznes dhe punë , 72. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pastruese per shtepi ,kategori,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep.com ...Mar 29, 2022 · Njoftime Pune. Oferta Vende Pune (9500 ... Pershendetje interesohem per nje vend pune si pastruese per shtepie ose zyre per 4 ore ne dite max e here ne jave kush ... KUALIFIKIMET: - Të jetë e moshës 25 - 45 vjeq. - Të ketë përvojë pune. - Të jetë e korrekte në punë. - Të jetë energjike dhe punëtore.Konkurs për: Pastruese Përgjegjësitë dhe detyrat: Mirëmbajtja e nivelit të lartë të pastërtisë në të gjitha hapësirat e banimit; I/e orientuar drejt detajeve dhe në gjendje të mbaj nivel të lartë të përgjegjësisë; Pastrimi I mjeteve të punës pas perdorimit të tyre; Kriteret: Të ketë përvojë pune Mosha: 18-45 vjeçare Orari i punës: 5 orë në ditë Lokacioni ...bilali shpk ofron vend pune me kohe te plote ne pozicionin puonjese pastrimi. pozicioni: pastruese departamenti: housekeeping vendndodhja: tirane, rruga dibres, prane medresese paga: 35.000 leke neto afati i fundit i aplikimit:...Njoftim përfundimtar për Kuzhiniere, Enëlarëse, Pastruese, Punëtor fizik në Kuzhinën Qendrore 08.01.2018 Konkurs për zgjedhjen e 4 anëtarëve në Bordin e Drejtorëve të NPL "Prishtina Parking" Sh. A. Prishtinë 19.12.2018 Deklarata nën betim - N.P.K "Prishtina Parking"pastruese per shtepi | Prishtinë. Biznes dhe punë , 72. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pastruese per shtepi ,kategori,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep.com ...kerkohet pastruese per shtepi (apartament) pastrim+hekur.te interesuarat te jene deri ne 50 vjece,orari nga e hena-ne te shtune (5-6 ore),diten e diele pushim.pagesa 300 mije leke te vjetra. afati i fundit i aplikimit:Platforma është shumë e lehtë për tu shfrytëzuar. Me më pak se 3 klikime ju mund të kërkonin punën tuaj të preferuar si dhe mund të ngarkoni CV-në e cila me lejen tuaj do tu dërgohet kompanive për të cilat ne jemi duke kryer shërbimin e rekrutimit. Platforma është shume e përdorueshme edhe për punëdhënësit ku ata mund të shpallin konkurset për vëndet e lira të ...Njoftime pune-oferta pune. Oferta pune dhe per punesim me/pa eksperience, njoftime pune per sanitare per zyra ekonomiste part time njoftime falas pune part time elektricist pune per studente sistemuese ne market kujdestare per femije punesime jashte vendit oferta pune nga shtepia kerkoj kamarier infermiere part time. 1.FSHEH FOTOT. Enjte, 01 Korrik, 2021. kerkoj assistente personale (Prishtine) - Oferta pune / zyre - sekretari. kerkoj mashkull te ri te bukur per pune fizike - Oferta pune / oferta te tjera pune. page mujore sipas marreveshjes per zonja, zonjusha apo studente (Kosove) - Oferta pune / oferta te tjera pune. Merkure, 21 Prill, 2021.Pune ne Kosove, Pune ne Prishtine, Njoftime Pune, Lyp Pune, Punesim, Kerkoj Pune, Shpall Konkurs, Portal Pune, Oferta Pune, Vende Pune, Recruitment, Kosovo2022 Hotel Manami, është hoteli më i ri në kryeqytet, me lokacion në qendër të tij. Hotel Manami me qellim te kompletimit te ekipit te mirembajtjes shpalle konkurs per poziten: Mirëmbajtëse - Pastruese e Dhomave (1 pozite - femër) Cfare ofrojmë ne për puntorët tone: Pagë konkurruse, Ambient te ngrohtë pune, Pushim 2 ditë në javëSanitare pastruese dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per dua pune njoftimecom oferta pune part time ne tirane call center anglisht tirane vende te lira pune ne tirane vend pune shofer gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne durres vende te lira pune ne vlore kerkohet shofer oferta pune online ne tirane Hotel International Prishtina & SPA shpall konkurs: Punetore/Pastruese (F) Nga konkuruesit kërkohet: Të ketë paraqitje profesionale Përvojë pune në pastrim Njohuri rreth punës dhe të jetë korrekte në punë Të gjithë te interesuarit të na kontaktojnë në email: [email protected] ose te telefonojne ne numrin: 038 600 222 Afati i fundit per aplikim: 04.02 ...PJATALARESE Oferta pune - Ejona Restaurant kerkon te beje pjese te saj Paga: 35.000 neto + Siguracione | (FEMRA). Oret extra paguhen. Turni i pare 8:00 me 17:00, turni ndermjetem 13:00 - 22:00 dhe turni i 2 - te 15:00- 23:00. Nuk ka transport.Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te ... Mar 29, 2022 · Njoftime Pune. Oferta Vende Pune (9500 ... Pershendetje interesohem per nje vend pune si pastruese per shtepie ose zyre per 4 ore ne dite max e here ne jave kush ... SHTEPI NE SHITJE - REZIDENCA ALBA, PRANE PARKUT TE AUTOBUZAVE. Apartament 2+1+2 tualete.sip, 110 M2, Kati 2. Pallat i ri me hipoteke Apartament i pa banuar me pare. 115.000,00 euro.Kerkoj nje pastruese shtepie 1 or ne dit sa te jem me pushime (Vlorë , Vlore) - Oferta pune / oferta te tjera pune Enjte, 01 Korrik, 2021 kerkoj assistente personale (Prishtine, Prishtine) - Oferta pune / zyre - sekretariJul 05, 2012 · Oferta pune ne Tirane, dua pune ne Tirane, si te kerkoj pune ne internet, Kompani qe ofrojne pune ne Tirane. Thursday, July 5, 2012. Oferta pune ne Tirane. Kryeministri Edi Rama, ka sjellë disa shembuj, se si njerëzit kërkojnë të punësohen në shtet, për t'iu shmangur punës. "Dikush më tha dua të ma bësh gruan pastruese. Dakort që nesër në privat. A, jo, tha. Atëherë ku ndryshon fshesa e shtetit nga fshesa e privatit? Se fshesën e privatit duhet ta tundësh, të shtetit ta lësh në një cep e të pish kafe.Pastruese / Sanitare duapune.com Sanitare. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Recepsionist duapune.com Recepsionist. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Operatore turistike, udhetimesh riva travel Operator. Durres 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Krye Banakier duapune.com Banakier.Mar 28, 2018 · Kodi i vende pune nr 2.180 - 28.3.2018 14:18 Pozicioni : PASTRUESE Qytet :Tirane ( Albania ) Eksperienza Pune : Shkolla : Kontrates : Rroga: Periudehe Prove : Gjuhet ... oferta pune part time ne tirane FILTER Online 30 lexues | 41 njoftime ne pritje Premium Extra Po Rekrutojme Operator Gjuhen Spanjolle Dhe Franceze! Full Time Dhe Part Time! Tirana, Albania, Tirane 450 Euro Mundesi punesimi e menjehershme. Nese ke ambicie dhe deshire per te punuar, te ftojme ti bashkohesh grupit me dinamik dhe profesional.FSHEH FOTOT. Enjte, 01 Korrik, 2021. kerkoj assistente personale (Prishtine) - Oferta pune / zyre - sekretari. kerkoj mashkull te ri te bukur per pune fizike - Oferta pune / oferta te tjera pune. page mujore sipas marreveshjes per zonja, zonjusha apo studente (Kosove) - Oferta pune / oferta te tjera pune. Merkure, 21 Prill, 2021.VendePune.al - njoftime pune, vende pune, cdo ore! 5.000+ Offerte di lavoro.kerkojme te punesojme: -sanitare/pastruese per te lare gotat dhe filxhanet ne banak -te mirembaje banakun dhe te ndihmoje banakieren -kushte shume te mira pune -paga e kenaqshme ju mirepresim te beheni pjese e stafit tone :) ...pune ne kosove, pune ne prishtine, njoftime pune, lyp pune, punesim, kerkoj pune, shpall konkurs, portal pune, oferta pune, vende pune, recruitment, kosovoNjoftime falas oferta pune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane ... pastruese peshku ⏩kriteret: -perparesi kane ...Ofroj pune / Pastruese 4917 Postuar më 02/10/2018 në kategorinë Ofroj Pun ë. INFO: 038609122. 038609122 [email protected] Përmbajtja ...Njoftim përfundimtar për Kuzhiniere, Enëlarëse, Pastruese, Punëtor fizik në Kuzhinën Qendrore 08.01.2018 Konkurs për zgjedhjen e 4 anëtarëve në Bordin e Drejtorëve të NPL "Prishtina Parking" Sh. A. Prishtinë 19.12.2018 Deklarata nën betim - N.P.K "Prishtina Parking"Hotel International Prishtina & SPA shpall konkurs: Punetore/Pastruese (F) Nga konkuruesit kërkohet: Të ketë paraqitje profesionale Përvojë pune në pastrim Njohuri rreth punës dhe të jetë korrekte në punë Të gjithë te interesuarit të na kontaktojnë në email: [email protected] ose te telefonojne ne numrin: 038 600 222 Afati i fundit per aplikim: 04.02 ...Njoftime Pune. Oferta Vende Pune (9500) Kerkesa - kerkoj pune (207) Oferta Kurse Profesionale (154) Oferta - Stazhe Internship (23) Me te kerkuara. ... Pershendetje interesohem per nje vend pune si pastruese per shtepie ose zyre per 4 ore ne dite max e here ne jave kush interesohet te me bej nje sms ose telefonate ju faleminderit... Profesioni: ...Gjej punë për kujdes apo pastrim Kërko njoftime në Merrjep.al dhe gjej oferta pune të ndryshme per kujdes apo pastrim, brenda dhe jashtë Shqipërisë.Portal pune është lider i ballkanit në punësim dhe punëdhënie. Kjo faqe interneti përdor cookie për të siguruar që të merrni përvojën më të mirë në faqen tonë të internetit. Mëso më shumë ... (Enëlarëse, Ëmbëltorist/e, Servuese etj), (8), Kamerier/e (10), Banakier/e (5), Pastruese (5), Shofer (2)oferta vende pune FILTER Online 534 lexues | 46 njoftime ne pritje Premium Extra Po Rekrutojme Operator Ne Gjuhen ITALIANE, Franceze, Gjermane Dhe Spanjolle.Full Time Tirana, Albania, Tirane 450 Euro Mundesi punesimi e menjehershme. Nese ke ambicie dhe deshire per te punuar, te ftojme ti bashkohesh grupit me dinamik dhe profesional.Kerkoj pastruese shtepie Tiranë. The Sith Lord Wiki Star Wars Amino. Oferta te tjera pune - Oferta pune -. Plane per Shtepi - YouTube. 1. Consequuntur, libero sed cum. Durres, ofroj vend pune part time pastruese shtepie spitalle.Pyetje. Na kontaktoni nëpërmjet e-mail ose numrit të telefonit. 0800 0888; [email protected]; Sheshi Skënderbej, Nd. 2, Kodi postar 1001, Tiranë, ShqipëriSanitare pastruese dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per dua pune njoftimecom oferta pune part time ne tirane call center anglisht tirane vende te lira pune ne tirane vend pune shofer gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne durres vende te lira pune ne vlore kerkohet shofer oferta pune online ne tirane Kandidatët e interesuar duhet të na shënojnë ne email [email protected], të na telefonojnë ose shkruajnë në 049 252 438 (Nga ora 08:00 - 17:00). m275 e85 kërkohet pastruese hoteli me ose pa eksperinc orari 8⁰⁰-16⁰⁰ paga e kënaqshme punësim i menjëhershëm afati i fundit i aplikimit: 31/05/2022 14:09...VendePune.al - njoftime pune, vende pune, cdo ore! 5.000+ Offerte di lavoro.Login with Facebook Login with Google Login with Linkedin ...Ofroj vend pune pastruese. 06 Korr 10:30 Kerkohet pastruese shkalle. 25 Mar 17:04 ... çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose ...Apr 15, 2005 · Faqe Interneti me oferta Pune. Student Council Albania NGO Keshilli Studentor Shqiptar OJF Vendim Nr. 596 Dt. 26.03.03 SCALB NGO is a very simple website with information for students and professionals to raise up their interests on more education. Feel free to contact us [email protected]; Tell others about it! Njoftime.al merr oferta online per shtepi pune makina, apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 dyqane ne shitje sot ne tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik gazonjere me qera tirane apartamente ne shitje Tirane 2022 200 mije konvikt privat 21 dhjetori jepet me qera benz 65 euro sanitare per zyraGjej oferta per punë jashtë vendit në MerrJep.al. Shiko njoftimet mundesi punësimi jashtë vendit në punë mekanik gjenerik, shofer kamioni, infermiere, punëtor në kompani ndërtimi, dado, inxhinier ndërtimi, dhe shumë vende tjera pune në shtete të ndryshme ndërkombëtare. Kerko njoftime dhe gjej mijera konkurse per Punë Jashtë Vendit ne Merrjep.al.kerkoj pune si pastruese . Dje 13:17 ... shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e ...oferta pune > INFORMATIKE & TELEKOMUNIKIM > Telekomunikimi dhe telefonia, impiantet, aparaturat, shërbimet KONSULENT Gjej pune - Facile.it Eshte nje kompani italiane prej me shume se 700 punonjesish,leader ne krahasimin e cmimeve te policave te sigurimit te automjeteve, motomjeteve, kredive personale, kredive hipotekore, ADSl dhe energjie.Cdo ...Oferta Pune ka për qëllim që punëkërkuesve t'iu mundësojë qasje sa më të lehtë në ofertat e fundit të punës.oferta pune > SHËRBIME KONSULENCE > Shërbime të përgjithshme. PASTRUESE. Ofroj pune - KERKOJME. Kriteret. Kritere te tjera. PER PASTIM - HEKUR PER APARTAMENT ,5 ORE NE DITE , E DJELA PUSHIM PAGESA 3000 LEKE , PREFEROHEN ME BANIM NE AFERSI Detyrat dhe Pagesa. Paga ...Pastruese shtepie dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tiranePune ne Kosove, Pune ne Prishtine, Njoftime Pune, Lyp Pune, Punesim, Kerkoj Pune, Shpall Konkurs, Portal Pune, Oferta Pune, Vende Pune, Recruitment, KosovoNjoftim përfundimtar për Kuzhiniere, Enëlarëse, Pastruese, Punëtor fizik në Kuzhinën Qendrore 08.01.2018 Konkurs për zgjedhjen e 4 anëtarëve në Bordin e Drejtorëve të NPL "Prishtina Parking" Sh. A. Prishtinë 19.12.2018 Deklarata nën betim - N.P.K "Prishtina Parking"Pervec njoftimeve te punes falas ne kemi edhe oferta pune ku ju mund te aplikoni per t'u punesuar atje ku ju e shihni me te arsyeshme per ju. Aplikmi gjithashtu eshte shume i thjeshte. Ju vetem hapni njoftimin e punes qe deshironi dhe nepermjet te dhenave te kontaktit ju mund te aplikoni tek punedhenesi.Dona Reinigung kerkon pastruese per fushekosove per cdo te interesuare kontaktoni ne numrin +383 45 402 699Portokalli ndër vite..."Portokalli" eshte nje show televiziv humoristik i perjavshem, prodhim i Top Channel. Titulli i spektaklit - "Portokalli" - nuk ka te ... Pastruese shtepie dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tiraneKonkurs për: Pastruese Përgjegjësitë dhe detyrat: Mirëmbajtja e nivelit të lartë të pastërtisë në të gjitha hapësirat e banimit; I/e orientuar drejt detajeve dhe në gjendje të mbaj nivel të lartë të përgjegjësisë; Pastrimi I mjeteve të punës pas perdorimit të tyre; Kriteret: Të ketë përvojë pune Mosha: 18-45 vjeçare Orari i punës: 5 orë në ditë Lokacioni ...Dona Reinigung kerkon pastruese per fushekosove per cdo te interesuare kontaktoni ne numrin +383 45 402 699kerkoj pune si pastruese . Dje 13:17 ... shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e ...Mar 28, 2018 · Kodi i vende pune nr 2.180 - 28.3.2018 14:18 Pozicioni : PASTRUESE Qytet :Tirane ( Albania ) Eksperienza Pune : Shkolla : Kontrates : Rroga: Periudehe Prove : Gjuhet ... oferta pune > SHËRBIME KONSULENCE > Shërbime të përgjithshme. PASTRUESE. Ofroj pune - KERKOJME. Kriteret. Kritere te tjera. PER PASTIM - HEKUR PER APARTAMENT ,5 ORE NE DITE , E DJELA PUSHIM PAGESA 3000 LEKE , PREFEROHEN ME BANIM NE AFERSI Detyrat dhe Pagesa. Paga ...Kerkoj pun si pastruese/mirmbajtse ne Prishtine. Fillimi. ... Kerkoj pune 229 Postuar më 13/01/2022 në kategorinë Kërkoj Pun ë. INFO: 044896037. 044896037 [email protected] ...oferta pune > SHËRBIME KONSULENCE > Shërbime të përgjithshme. PASTRUESE. Ofroj pune - KERKOJME. Kriteret. Kritere te tjera. PER PASTIM - HEKUR PER APARTAMENT ,5 ORE NE DITE , E DJELA PUSHIM PAGESA 3000 LEKE , PREFEROHEN ME BANIM NE AFERSI Detyrat dhe Pagesa. Paga ...Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune oferta te tjera pune Kerko. Jepi. Titulli ... Kerkoj nje pastruese shtepie 1 or ne dit sa te jem me pushime (Vlorë , Vlore) Enjte, 01 Korrik, 2021 : kerkoj mashkull te ri te bukur per pune fizike ...oferta pune > INFORMATIKE & TELEKOMUNIKIM > Telekomunikimi dhe telefonia, impiantet, aparaturat, shërbimet KONSULENT Gjej pune - Facile.it Eshte nje kompani italiane prej me shume se 700 punonjesish,leader ne krahasimin e cmimeve te policave te sigurimit te automjeteve, motomjeteve, kredive personale, kredive hipotekore, ADSl dhe energjie.Cdo ...Kerkoj pune banakier.jam 45vjec nga tirana.korrekt.me etike pune.respektoj punen 25vite eksperience ne fushen e bareve resoranteve,cdo gje qe ka lidhje me profilet e hotelerise.i perpikte me orarin.interesohehem vetem per turnin e pare.6_14 7_15 8...Shes numra forex anglisht italisht (Qendra Kristal, Tirane) - Oferta pune / oferta te tjera pune: Merkure, 07 Korrik, 2021: Kerkoj nje pastruese shtepie 1 or ne dit sa te jem me pushime (Vlorë , Vlore) - Oferta pune / oferta te tjera puneNjoftim përfundimtar për Kuzhiniere, Enëlarëse, Pastruese, Punëtor fizik në Kuzhinën Qendrore 08.01.2018 Konkurs për zgjedhjen e 4 anëtarëve në Bordin e Drejtorëve të NPL "Prishtina Parking" Sh. A. Prishtinë 19.12.2018 Deklarata nën betim - N.P.K "Prishtina Parking"Ofroj pune / Pastruese 4917 Postuar më 02/10/2018 në kategorinë Ofroj Pun ë. INFO: 038609122. 038609122 [email protected] Përmbajtja ...Shes numra forex anglisht italisht (Qendra Kristal, Tirane) - Oferta pune / oferta te tjera pune: Merkure, 07 Korrik, 2021: Kerkoj nje pastruese shtepie 1 or ne dit sa te jem me pushime (Vlorë , Vlore) - Oferta pune / oferta te tjera puneOfroj vend pune pastruese. 06 Korr 10:30 Kerkohet pastruese shkalle. 25 Mar 17:04 ... çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose ...kerkoj pune si pastruese . Dje 13:17 ... shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e ...oferta pune > SHËRBIME KONSULENCE > Shërbime të përgjithshme. PASTRUESE. Ofroj pune - KERKOJME. Kriteret. Kritere te tjera. PER PASTIM - HEKUR PER APARTAMENT ,5 ORE NE DITE , E DJELA PUSHIM PAGESA 3000 LEKE , PREFEROHEN ME BANIM NE AFERSI Detyrat dhe Pagesa. Paga ...SHTEPI NE SHITJE - REZIDENCA ALBA, PRANE PARKUT TE AUTOBUZAVE. Apartament 2+1+2 tualete.sip, 110 M2, Kati 2. Pallat i ri me hipoteke Apartament i pa banuar me pare. 115.000,00 euro.kerkoj pune si pastruese . 01 Mar 12:48 Kerkoj nje pastruese per mirembajtje te baneses. 280 EUR 25 Shk 19:35 ... çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për ...Platforma është shumë e lehtë për tu shfrytëzuar. Me më pak se 3 klikime ju mund të kërkonin punën tuaj të preferuar si dhe mund të ngarkoni CV-në e cila me lejen tuaj do tu dërgohet kompanive për të cilat ne jemi duke kryer shërbimin e rekrutimit. Platforma është shume e përdorueshme edhe për punëdhënësit ku ata mund të shpallin konkurset për vëndet e lira të ...Kryeministri Edi Rama, ka sjellë disa shembuj, se si njerëzit kërkojnë të punësohen në shtet, për t'iu shmangur punës. "Dikush më tha dua të ma bësh gruan pastruese. Dakort që nesër në privat. A, jo, tha. Atëherë ku ndryshon fshesa e shtetit nga fshesa e privatit? Se fshesën e privatit duhet ta tundësh, të shtetit ta lësh në një cep e të pish kafe.Pastruese dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per dua pune njoftimecom oferta pune part time ne tirane call center anglisht tirane vende te lira pune ne tirane vend pune shofer gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne durres vende te lira pune ne vlore kerkohet shofer asistente dentare PJATALARESE Oferta pune - Ejona Restaurant kerkon te beje pjese te saj Paga: 35.000 neto + Siguracione | (FEMRA). Oret extra paguhen. Turni i pare 8:00 me 17:00, turni ndermjetem 13:00 - 22:00 dhe turni i 2 - te 15:00- 23:00. Nuk ka transport.Gjej mijëra konkurse pune të shpallura nga kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë.Gjej punën ideale në MerrJep.al. Shiko konkurse për punë në fusha të ndryshme si Administratë, Ekonomik, Restaurante, Shitore, Transport, Inxhinieri, Teknologji Informative, Ndërtim, Arkitekturë, Bujqësi, Pastrim, Turizëm, Marketing, Agjentë shitjeje dhe shumë kategori të tjera.Njoftime.al merr oferta online per shtepi pune makina, apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 dyqane ne shitje sot ne tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik gazonjere me qera tirane apartamente ne shitje Tirane 2022 200 mije konvikt privat 21 dhjetori jepet me qera benz 65 euro sanitare per zyraKerkoj pune nga Gazeta Celsi, oferta pune ne dhjetra profesione dhe vende pune ne kompani serioze. Une dua pune, po ti? Njoftohu dhe ti tek Gazeta Celsi!Kerkoj pun si pastruese/mirmbajtse ne Prishtine. Fillimi. ... Kerkoj pune 229 Postuar më 13/01/2022 në kategorinë Kërkoj Pun ë. INFO: 044896037. 044896037 [email protected] ...Pyetje. Na kontaktoni nëpërmjet e-mail ose numrit të telefonit. 0800 0888; [email protected]; Sheshi Skënderbej, Nd. 2, Kodi postar 1001, Tiranë, ShqipëriKUALIFIKIMET: - Të jetë e moshës 25 - 45 vjeq. - Të ketë përvojë pune. - Të jetë e korrekte në punë. - Të jetë energjike dhe punëtore.Njoftime.al merr oferta online per shtepi pune makina, apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 dyqane ne shitje sot ne tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik gazonjere me qera tirane apartamente ne shitje Tirane 2022 200 mije konvikt privat 21 dhjetori jepet me qera benz 65 euro sanitare per zyraPervec njoftimeve te punes falas ne kemi edhe oferta pune ku ju mund te aplikoni per t'u punesuar atje ku ju e shihni me te arsyeshme per ju. Aplikmi gjithashtu eshte shume i thjeshte. Ju vetem hapni njoftimin e punes qe deshironi dhe nepermjet te dhenave te kontaktit ju mund te aplikoni tek punedhenesi.Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune oferta te tjera pune Kerko. Jepi. Titulli ... Kerkoj nje pastruese shtepie 1 or ne dit sa te jem me pushime (Vlorë , Vlore) Enjte, 01 Korrik, 2021 : kerkoj mashkull te ri te bukur per pune fizike ...Njoftime falas oferta pune dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane ... pastruese peshku ⏩kriteret: -perparesi kane ...Web faqe per punesim. Mund të gjeni pune ose mund të shpallni pune..kërkohet pastruese hoteli me ose pa eksperinc orari 8⁰⁰-16⁰⁰ paga e kënaqshme punësim i menjëhershëm afati i fundit i aplikimit: 31/05/2022 14:09...Pastruese / Sanitare duapune.com Sanitare. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Recepsionist duapune.com Recepsionist. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Operatore turistike, udhetimesh riva travel Operator. Durres 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Krye Banakier duapune.com Banakier.Kerkoj pune nga Gazeta Celsi, oferta pune ne dhjetra profesione dhe vende pune ne kompani serioze. Une dua pune, po ti? Njoftohu dhe ti tek Gazeta Celsi!Title: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Author: OpenSource Subject: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Keywords: konkurs per pune ne skenderaj, kerko vende pune oferta pune ne kosove kosovajob com, punsim tregukosovar com, portal pune lider ne punesim portal pune oferta pune, nlb banka njsit e banks dhe oraret, shpalljet gjejpune, altrade holding, portal pune lider ne punesim portal pune oferta pune create a class named rectangle in c++ Title: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Author: OpenSource Subject: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Keywords: konkurs per pune ne skenderaj, kerko vende pune oferta pune ne kosove kosovajob com, punsim tregukosovar com, portal pune lider ne punesim portal pune oferta pune, nlb banka njsit e banks dhe oraret, shpalljet gjejpune, altrade holding, portal pune lider ne punesim portal pune oferta pune2022 Hotel Manami, është hoteli më i ri në kryeqytet, me lokacion në qendër të tij. Hotel Manami me qellim te kompletimit te ekipit te mirembajtjes shpalle konkurs per poziten: Mirëmbajtëse - Pastruese e Dhomave (1 pozite - femër) Cfare ofrojmë ne për puntorët tone: Pagë konkurruse, Ambient te ngrohtë pune, Pushim 2 ditë në javëOferta vende pune pastruese fier dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per oferta pune part time ne tirane vende te lira pune ne tirane call center anglisht tirane vend pune shofer gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne durres vende te lira pune ne vlore kerkohet shofer oferta pune online ne tirane asistente dentarePJATALARESE Oferta pune - Ejona Restaurant kerkon te beje pjese te saj Paga: 35.000 neto + Siguracione | (FEMRA). Oret extra paguhen. Turni i pare 8:00 me 17:00, turni ndermjetem 13:00 - 22:00 dhe turni i 2 - te 15:00- 23:00. Nuk ka transport.bilali shpk ofron vend pune me kohe te plote ne pozicionin puonjese pastrimi. pozicioni: pastruese departamenti: housekeeping vendndodhja: tirane, rruga dibres, prane medresese paga: 35.000 leke neto afati i fundit i aplikimit:...Gjej punë për kujdes apo pastrim Kërko njoftime në Merrjep.al dhe gjej oferta pune të ndryshme per kujdes apo pastrim, brenda dhe jashtë Shqipërisë.Hotel LaCorte kërkon Pastruese. Kualifikimet e kërkuara: Të ketë përvojë pune; Te jete bashkepunuese me ekipin Kandidatët e interesuar duhet të dërgojnë aplikacionin për punësim/CV në e-mail adresën [email protected] ose të kontaktojnë në nr. e telefonit: 045980098 Adresa: Rr.Agim Ramadani, Prishtinëkerkoj pune si pastruese . Dje 13:17 ... shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e ...Oferta pune informatike - telecom kontabilitet - finance menaxher - drejtues shitje - marketing sherbimi klientit - call center teknik-inxhinier - arkitekt industri - artizanat - transport mjekesi - personel sanitar kohe te pjesshme - part time zyre - sekretari grafike - design - adv pune krahu - punetor bar - restorant - hotel mesues/eOferta Pune. 92,159 likes · 686 talking about this. Oferta Pune Portal pune është lider i ballkanit në punësim dhe punëdhënie. Kjo faqe interneti përdor cookie për të siguruar që të merrni përvojën më të mirë në faqen tonë të internetit. Mëso më shumë ... (Enëlarëse, Ëmbëltorist/e, Servuese etj), (8), Kamerier/e (10), Banakier/e (5), Pastruese (5), Shofer (2)Pervec njoftimeve te punes falas ne kemi edhe oferta pune ku ju mund te aplikoni per t'u punesuar atje ku ju e shihni me te arsyeshme per ju. Aplikmi gjithashtu eshte shume i thjeshte. Ju vetem hapni njoftimin e punes qe deshironi dhe nepermjet te dhenave te kontaktit ju mund te aplikoni tek punedhenesi. safelight test in radiography oferta pune part time ne tirane FILTER Online 30 lexues | 41 njoftime ne pritje Premium Extra Po Rekrutojme Operator Gjuhen Spanjolle Dhe Franceze! Full Time Dhe Part Time! Tirana, Albania, Tirane 450 Euro Mundesi punesimi e menjehershme. Nese ke ambicie dhe deshire per te punuar, te ftojme ti bashkohesh grupit me dinamik dhe profesional.Platforma është shumë e lehtë për tu shfrytëzuar. Me më pak se 3 klikime ju mund të kërkonin punën tuaj të preferuar si dhe mund të ngarkoni CV-në e cila me lejen tuaj do tu dërgohet kompanive për të cilat ne jemi duke kryer shërbimin e rekrutimit. Platforma është shume e përdorueshme edhe për punëdhënësit ku ata mund të shpallin konkurset për vëndet e lira të ...Web faqe per punesim. Mund të gjeni pune ose mund të shpallni pune..Pervec njoftimeve te punes falas ne kemi edhe oferta pune ku ju mund te aplikoni per t'u punesuar atje ku ju e shihni me te arsyeshme per ju. Aplikmi gjithashtu eshte shume i thjeshte. Ju vetem hapni njoftimin e punes qe deshironi dhe nepermjet te dhenave te kontaktit ju mund te aplikoni tek punedhenesi.Lider ne punesim, Oferta Pune, Kerko Pune, Shpall Pune, Shpall Konkurs, Pune ne Prishtine, Pune ne Kosove, Rekrutim, Panair Pune, Gjej Pune, Lyp Pune, Kosova Job ...Kompania: Gjirafa, Inc. Burimi: gjirafa.com. Data: 15/03/2022. Data e Skadimit: 20/03/2022. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj.kerkoj pune si pastruese . 01 Mar 12:48 Kerkoj nje pastruese per mirembajtje te baneses. 280 EUR 25 Shk 19:35 ... çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për ...Ofroj pune / Pastruese 4917 Postuar më 02/10/2018 në kategorinë Ofroj Pun ë. INFO: 038609122. 038609122 [email protected] Përmbajtja ...Pune ne Kosove, Pune ne Prishtine, Njoftime Pune, Lyp Pune, Punesim, Kerkoj Pune, Shpall Konkurs, Portal Pune, Oferta Pune, Vende Pune, Recruitment, KosovoCOVID-19 notice: Microsoft continues to prioritize the health and safety of our candidates, employees and their families in response to the Coronavirus Disease (COVID-19).All of our interviews are currently conducted virtually, learn more on how to prepare for your virtual interview. Microsoft may have a COVID-19 workplace vaccination requirement, depending on location, and may require proof ...Oferta Pune. 92,159 likes · 686 talking about this. Oferta Pune Ofroj vend pune pastruese. 06 Korr 10:30 Kerkohet pastruese shkalle. 25 Mar 17:04 ... çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose ...Njoftime pune-oferta pune. Oferta pune dhe per punesim me/pa eksperience, njoftime pune per sanitare per zyra ekonomiste part time njoftime falas pune part time elektricist pune per studente sistemuese ne market kujdestare per femije punesime jashte vendit oferta pune nga shtepia kerkoj kamarier infermiere part time. 1.kerkojme te punesojme: -sanitare/pastruese per te lare gotat dhe filxhanet ne banak -te mirembaje banakun dhe te ndihmoje banakieren -kushte shume te mira pune -paga e kenaqshme ju mirepresim te beheni pjese e stafit tone :) ...Oferta Pune Te gjitha qytetet, Kërkohet Sanitare/Pastruese për Zyre në Durrës, të dijë pak italisht dhe të ketë eksperiencë pune. Puna është 8 orë në d...Oferta Punesimi. Pozicioni. Data e krijimit. Shikime. Specialiste Marketingu ne televizion ( Femer ) 22 Korrik 2016. 1920. Menaxher Salle/Restorant/Bar ( M ) 22 Korrik 2016. Mar 29, 2022 · Njoftime Pune. Oferta Vende Pune (9500 ... Pershendetje interesohem per nje vend pune si pastruese per shtepie ose zyre per 4 ore ne dite max e here ne jave kush ... Kryeministri Edi Rama, ka sjellë disa shembuj, se si njerëzit kërkojnë të punësohen në shtet, për t'iu shmangur punës. "Dikush më tha dua të ma bësh gruan pastruese. Dakort që nesër në privat. A, jo, tha. Atëherë ku ndryshon fshesa e shtetit nga fshesa e privatit? Se fshesën e privatit duhet ta tundësh, të shtetit ta lësh në një cep e të pish kafe.kerkoj pastruese shtepie per prinderit.. Ruaj rezultatet e kërkimit. 1 ... menaxher marketigu, operator call center nga shtepia, dhe shumë oferta tjera pune nga shtëpia. Kërko njoftime per punë nga Shtëpia në MerrJep.al dhe gjej mundësi të ndryshme pune nga shtëpia.Pastruese / Sanitare duapune.com Sanitare. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Recepsionist duapune.com Recepsionist. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë ... Pervec njoftimeve te punes falas ne kemi edhe oferta pune ku ju mund te aplikoni per t'u punesuar atje ku ju e shihni me te arsyeshme per ju. Aplikmi gjithashtu eshte shume i thjeshte. Ju vetem hapni njoftimin e punes qe deshironi dhe nepermjet te dhenave te kontaktit ju mund te aplikoni tek punedhenesi.KUALIFIKIMET: - Të jetë e moshës 25 - 45 vjeq. - Të ketë përvojë pune. - Të jetë e korrekte në punë. - Të jetë energjike dhe punëtore.Anexa nr.1 . la Ordinul ministrului finanţelor . nr.115 din 15.09.2021. DOCUMENTAŢIA STANDARD. pentru realizarea achizițiilor publice de bunuri și servicii. INSTRUCŢIUNI PENTPastruese shtepie dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tiraneFSHEH FOTOT. Enjte, 01 Korrik, 2021. kerkoj assistente personale (Prishtine) - Oferta pune / zyre - sekretari. kerkoj mashkull te ri te bukur per pune fizike - Oferta pune / oferta te tjera pune. page mujore sipas marreveshjes per zonja, zonjusha apo studente (Kosove) - Oferta pune / oferta te tjera pune. Merkure, 21 Prill, 2021.Platforma është shumë e lehtë për tu shfrytëzuar. Me më pak se 3 klikime ju mund të kërkonin punën tuaj të preferuar si dhe mund të ngarkoni CV-në e cila me lejen tuaj do tu dërgohet kompanive për të cilat ne jemi duke kryer shërbimin e rekrutimit. Platforma është shume e përdorueshme edhe për punëdhënësit ku ata mund të shpallin konkurset për vëndet e lira të ...kerkoj pastruese shtepie per prinderit.. Ruaj rezultatet e kërkimit. 1 ... menaxher marketigu, operator call center nga shtepia, dhe shumë oferta tjera pune nga shtëpia. Kërko njoftime per punë nga Shtëpia në MerrJep.al dhe gjej mundësi të ndryshme pune nga shtëpia.Pastruese shtepie dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane2022 Hotel Manami, është hoteli më i ri në kryeqytet, me lokacion në qendër të tij. Hotel Manami me qellim te kompletimit te ekipit te mirembajtjes shpalle konkurs per poziten: Mirëmbajtëse - Pastruese e Dhomave (1 pozite - femër) Cfare ofrojmë ne për puntorët tone: Pagë konkurruse, Ambient te ngrohtë pune, Pushim 2 ditë në javëKerko pune shpejtë dhe lehtë në Kastori Portal Pune:. Të gjitha konkurset dhe shpalljet pēr oferta pune, grante, tendera, bursa dhe trajnime profesionale, duke përdorur një platformë të vetme.; Apliko për punë: vizito faqen Resurse për punë për shumëllojshmëri të dokumenteve për t'ju ndihmuar dhe udhëzuar gjatë procesit të punëkërkimit dhe punësimit.Pastruese / Sanitare duapune.com Sanitare. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Recepsionist duapune.com Recepsionist. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Operatore turistike, udhetimesh riva travel Operator. Durres 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Krye Banakier duapune.com Banakier.Bizmark Create jobs for Pozita Mirëmbajtëse (Pastruese) Fabrika per perpunimin e metaleve dhe Galvanizimit Bizmark sh.p.k me seli ne Peje, shpall konkurs pune per kete pozite :Puno në Kroaci ⛵ Një firmë kroate kërkon të punësojë: • 2 Picierë • 2 Pastruese • 6 Bukëpjekës • 2 Shitëse Buke • 2 Recepsioniste • 1 Pastiçier Kriteret: Njohuri të anglishtes Ofrohet: Kushte të mira...Pastruese shtepie dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tiranePozita: Pastrues / Pastruese (M/F) Orari: I plotë Vendi: Teleperformanca në Prishtinë Data e fillimit të punës: Menjëherë Përgjegjësitë Bën pastrimin e përgjithshëm të objektit; Mirëmbanë mjetet e punës të cilat përdoren për pastrim Përgjegjësi të tjera të cilat ndërlidhen me kërkesë të mbikqyrësit të pastrimit.oferta pune > SHËRBIME KONSULENCE > Shërbime të përgjithshme. PASTRUESE. Ofroj pune - KERKOJME. Kriteret. Kritere te tjera. PER PASTIM - HEKUR PER APARTAMENT ,5 ORE NE DITE , E DJELA PUSHIM PAGESA 3000 LEKE , PREFEROHEN ME BANIM NE AFERSI Detyrat dhe Pagesa. Paga ...COVID-19 notice: Microsoft continues to prioritize the health and safety of our candidates, employees and their families in response to the Coronavirus Disease (COVID-19).All of our interviews are currently conducted virtually, learn more on how to prepare for your virtual interview. Microsoft may have a COVID-19 workplace vaccination requirement, depending on location, and may require proof ...Kandidatët e interesuar duhet të na shënojnë ne email [email protected], të na telefonojnë ose shkruajnë në 049 252 438 (Nga ora 08:00 - 17:00).Kompania: Gjirafa, Inc. Burimi: gjirafa.com. Data: 15/03/2022. Data e Skadimit: 20/03/2022. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj.oferta vende pune FILTER Online 534 lexues | 46 njoftime ne pritje Premium Extra Po Rekrutojme Operator Ne Gjuhen ITALIANE, Franceze, Gjermane Dhe Spanjolle.Full Time Tirana, Albania, Tirane 450 Euro Mundesi punesimi e menjehershme. Nese ke ambicie dhe deshire per te punuar, te ftojme ti bashkohesh grupit me dinamik dhe profesional.SHTEPI NE SHITJE - REZIDENCA ALBA, PRANE PARKUT TE AUTOBUZAVE. Apartament 2+1+2 tualete.sip, 110 M2, Kati 2. Pallat i ri me hipoteke Apartament i pa banuar me pare. 115.000,00 euro.Title: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Author: OpenSource Subject: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Keywords: konkurs per pune ne skenderaj, kerko vende pune oferta pune ne kosove kosovajob com, punsim tregukosovar com, portal pune lider ne punesim portal pune oferta pune, nlb banka njsit e banks dhe oraret, shpalljet gjejpune, altrade holding, portal pune lider ne punesim portal pune oferta puneHotel International Prishtina & SPA shpall konkurs: Punetore/Pastruese (F) Nga konkuruesit kërkohet: Të ketë paraqitje profesionale Përvojë pune në pastrim Njohuri rreth punës dhe të jetë korrekte në punë Të gjithë te interesuarit të na kontaktojnë në email: [email protected] ose te telefonojne ne numrin: 038 600 222 Afati i fundit per aplikim: 04.02 ...Pastruese / Sanitare duapune.com Sanitare. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Recepsionist duapune.com Recepsionist. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë ... Faqja Kryesore / Oferta pune / oferta te tjera pune oferta te tjera pune Kerko. Jepi. Titulli ... Kerkoj nje pastruese shtepie 1 or ne dit sa te jem me pushime (Vlorë , Vlore) Enjte, 01 Korrik, 2021 : kerkoj mashkull te ri te bukur per pune fizike ...Oferta Pune ka për qëllim që punëkërkuesve t’iu mundësojë qasje sa më të lehtë në ofertat e fundit të punës. Mar 28, 2018 · Kodi i vende pune nr 2.180 - 28.3.2018 14:18 Pozicioni : PASTRUESE Qytet :Tirane ( Albania ) Eksperienza Pune : Shkolla : Kontrates : Rroga: Periudehe Prove : Gjuhet ... Konkurs për: Pastruese Përgjegjësitë dhe detyrat: Mirëmbajtja e nivelit të lartë të pastërtisë në të gjitha hapësirat e banimit; I/e orientuar drejt detajeve dhe në gjendje të mbaj nivel të lartë të përgjegjësisë; Pastrimi I mjeteve të punës pas perdorimit të tyre; Kriteret: Të ketë përvojë pune Mosha: 18-45 vjeçare Orari i punës: 5 orë në ditë Lokacioni ...Kompania: Gjirafa, Inc. Burimi: gjirafa.com. Data: 15/03/2022. Data e Skadimit: 20/03/2022. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj.Kerkoj pune nga Gazeta Celsi, oferta pune ne dhjetra profesione dhe vende pune ne kompani serioze. Une dua pune, po ti? Njoftohu dhe ti tek Gazeta Celsi!Gjej punë për kujdes apo pastrim. Kërko njoftime në Merrjep.al dhe gjej oferta pune të ndryshme per kujdes apo pastrim, brenda dhe jashtë Shqipërisë. Shiko njoftimet për pastruese, lavazhjer,dado apo kujdestare për fëmije, kujdestar/e për të moshuar, punëtor lavazhi, mirëmbajtës hoteli, magazinjer, mirëmbaitje shtëpie ... Gjej mijëra konkurse pune të shpallura nga kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë.Gjej punën ideale në MerrJep.al. Shiko konkurse për punë në fusha të ndryshme si Administratë, Ekonomik, Restaurante, Shitore, Transport, Inxhinieri, Teknologji Informative, Ndërtim, Arkitekturë, Bujqësi, Pastrim, Turizëm, Marketing, Agjentë shitjeje dhe shumë kategori të tjera.Kerkoj pastruese shtepie Tiranë. The Sith Lord Wiki Star Wars Amino. Oferta te tjera pune - Oferta pune -. Plane per Shtepi - YouTube. 1. Consequuntur, libero sed cum. Durres, ofroj vend pune part time pastruese shtepie spitalle.Gjej oferta per punë jashtë vendit në MerrJep.al. Shiko njoftimet mundesi punësimi jashtë vendit në punë mekanik gjenerik, shofer kamioni, infermiere, punëtor në kompani ndërtimi, dado, inxhinier ndërtimi, dhe shumë vende tjera pune në shtete të ndryshme ndërkombëtare. Kerko njoftime dhe gjej mijera konkurse per Punë Jashtë Vendit ne Merrjep.al.Oferta Pune ka për qëllim që punëkërkuesve t’iu mundësojë qasje sa më të lehtë në ofertat e fundit të punës. Pastruese shtepie dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tiraneAnexa nr.1 . la Ordinul ministrului finanţelor . nr.115 din 15.09.2021. DOCUMENTAŢIA STANDARD. pentru realizarea achizițiilor publice de bunuri și servicii. INSTRUCŢIUNI PENTTitle: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Author: OpenSource Subject: Konkurs Per Pune Ne Skenderaj Keywords: konkurs per pune ne skenderaj, kerko vende pune oferta pune ne kosove kosovajob com, punsim tregukosovar com, portal pune lider ne punesim portal pune oferta pune, nlb banka njsit e banks dhe oraret, shpalljet gjejpune, altrade holding, portal pune lider ne punesim portal pune oferta puneKërko oferta dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë në sektorin e kujdesit dhe pastrimit në MerrJep.com. Gjej punë për pozita të ndryshme si kujdestare për fëmijë, dado për fëmijë, kujdestare për të moshuar, pastruese, pastruese për zyre në shpalljet për punë në MerrJep.com dhe gjej punën që ...Njoftim përfundimtar për Kuzhiniere, Enëlarëse, Pastruese, Punëtor fizik në Kuzhinën Qendrore 08.01.2018 Konkurs për zgjedhjen e 4 anëtarëve në Bordin e Drejtorëve të NPL "Prishtina Parking" Sh. A. Prishtinë 19.12.2018 Deklarata nën betim - N.P.K "Prishtina Parking"Login with Facebook Login with Google Login with Linkedin ...Kompania: Gjirafa, Inc. Burimi: gjirafa.com. Data: 15/03/2022. Data e Skadimit: 20/03/2022. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj.Ofroj pune / Pastruese 4917 Postuar më 02/10/2018 në kategorinë Ofroj Pun ë. INFO: 038609122. 038609122 [email protected] Përmbajtja ...Dona Reinigung kerkon pastruese per fushekosove per cdo te interesuare kontaktoni ne numrin +383 45 402 699Tirane, ofroj vend pune Pastruese. Bar Pasticeri “Fragolino”. kerkon te punesoje staf ne pozicionin. Pastruese. Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese. Personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e telefonit 068 20 20 978. Oferta Punesimi. Pozicioni. Data e krijimit. Shikime. Specialiste Marketingu ne televizion ( Femer ) 22 Korrik 2016. 1920. Menaxher Salle/Restorant/Bar ( M ) 22 Korrik 2016. Hotel International Prishtina & SPA shpall konkurs: Punetore/Pastruese (F) Nga konkuruesit kërkohet: Të ketë paraqitje profesionale Përvojë pune në pastrim Njohuri rreth punës dhe të jetë korrekte në punë Të gjithë te interesuarit të na kontaktojnë në email: [email protected] ose te telefonojne ne numrin: 038 600 222 Afati i fundit per aplikim: 04.02 ...Pastruese / Sanitare duapune.com Sanitare. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë Aplikoni. e re. Recepsionist duapune.com Recepsionist. Tirane 26-04-2022 edhe 28 ditë ... kerkohet pastruese per shtepi (apartament) pastrim+hekur.te interesuarat te jene deri ne 50 vjece,orari nga e hena-ne te shtune (5-6 ore),diten e diele pushim.pagesa 300 mije leke te vjetra. afati i fundit i aplikimit:pastruese per shtepi | Prishtinë. Biznes dhe punë , 72. Të tjera , 1. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pastruese per shtepi ,kategori,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep.com ...Tirane, ofroj vend pune Pastruese. Bar Pasticeri “Fragolino”. kerkon te punesoje staf ne pozicionin. Pastruese. Ofrohen kushte shume te mira pune dhe pagese. Personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e telefonit 068 20 20 978. kerkohet pastruese per shtepi (apartament) pastrim+hekur.te interesuarat te jene deri ne 50 vjece,orari nga e hena-ne te shtune (5-6 ore),diten e diele pushim.pagesa 300 mije leke te vjetra. afati i fundit i aplikimit:Portal pune është lider i ballkanit në punësim dhe punëdhënie. Kjo faqe interneti përdor cookie për të siguruar që të merrni përvojën më të mirë në faqen tonë të internetit. Mëso më shumë ... (Enëlarëse, Ëmbëltorist/e, Servuese etj), (8), Kamerier/e (10), Banakier/e (5), Pastruese (5), Shofer (2)Oferta pune informatike - telecom kontabilitet - finance menaxher - drejtues shitje - marketing sherbimi klientit - call center teknik-inxhinier - arkitekt industri - artizanat - transport mjekesi - personel sanitar kohe te pjesshme - part time zyre - sekretari grafike - design - adv pune krahu - punetor bar - restorant - hotel mesues/eBizmark Create jobs for Pozita Mirëmbajtëse (Pastruese) Fabrika per perpunimin e metaleve dhe Galvanizimit Bizmark sh.p.k me seli ne Peje, shpall konkurs pune per kete pozite :Portal pune është lider i ballkanit në punësim dhe punëdhënie. Kjo faqe interneti përdor cookie për të siguruar që të merrni përvojën më të mirë në faqen tonë të internetit. Mëso më shumë ... (Enëlarëse, Ëmbëltorist/e, Servuese etj), (8), Kamerier/e (10), Banakier/e (5), Pastruese (5), Shofer (2)Sanitare pastruese dhe oferta profesionale online. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per dua pune njoftimecom oferta pune part time ne tirane call center anglisht tirane vende te lira pune ne tirane vend pune shofer gazeta njoftime falas ofroj pune shofer vende te lira pune ne durres vende te lira pune ne vlore kerkohet shofer oferta pune online ne tirane makabayan essay in englishbest foregrip flashlight laser comboconvert single shot shotgun to muzzleloadercentral ac dwg